English  Русский  Украинский 
(095) 725-47-47

Валюта:

Мій кошик

продукт (ів): 0
Сума: 0 грн

(пусто)
 
Каталог
Пошук
Новини
Голосування
КОРИСНЕ
СПОСОБИ ОПЛАТИ

Оплата с помощью карт Visa и MasterCard www.webmoney.ru Оплата с помощью Уникарты Оплата с помощью LiqPay Оплата с помощью Moneymail Оплата с помощью RBKmoney.gif Оплата с помощью Единого Кошелька Оплата с помощью Интернет Деньги Оплата с помощью Liberty Reserve Оплата с помощью НСМЕП Оплата с помощью  PerfectMoney Оплата с помощью Pecunix Оплата с помощью Приват24


Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 706216949598
Проверить аттестат
Оплата

Шановні відвідувачі оплатити оформлене замовлення ви можете за допомогою різних способів, таких як: 

Готівковий розрахунок

Можливо заплатити за допомогою готівкових коштів при самовивіз або ж Кур'єрської доставки.

Накладений платіж

Оплата за замовлення проводиться після отримання Вами товару у Вашому відділенні Укрпошти. Квитанцію на оплату замовлення вам поштар покладе у Вашу поштову скриньку, після чого Ви йдете на пошту, оплачуєте свою покупку і тут же її отримуєте. Ми ще два тижні чекаємо від пошти грошей:), а Ви вже носите прикраси!

Поштовий переказ Укрпоштою

Оплата за замовлення здійснюється передоплатою за допомогою поштового переказу на наш магазин. У цьому випадку замовлення відправляється після одержання грошей (передоплата). Реквізити переказу Ви отримаєте по E-mail після оформлення Вами замовлення. Бланк переказу видається на пошті. Після оплати обов'язково необхідно проінформувати нас по e-mail info@pupik.com.ua про проведену оплату і повідомити наступні дані:

    1. ПІБ платника
    2. Адреса платника
    3. Номер замовлення, відповідно до якого була зроблена оплата
    4. Сума, яка була переведена

Банківський переказ

Оплата за замовлення здійснюється передоплатою за допомогою Банківського переказу * на наш магазин. Після підтвердження замовлення з'явиться посиляння на Друк квитанції, а також посилання Продублюється в листі на ваш E-mail. Вам потрібно роздрукувати квитанцію, вирізати її і прийти в будь-який зручний для Вас Банк. Оплата надійде до нас протягом 1-3 банківських днів. Після надходження грошей на наш рахунок ми відразу ж відправляємо Ваше замовлення за вказаною адресою у вашому особистому акаунті цінним листом.

* За перерахування грошей стягується комісія встановлена банком

Переклад Приват24

Оплата за замовлення здійснюється передоплатою за допомогою Перекладу Приват24 на наш магазин. Це один з найшвидших способів перерахування грошей на наш розрахунковий рахунок. Гроші надходять до нас в той же день. Відправлення замовлення здійснюється на наступний день після надходження грошей.

Після підтвердження замовлення з'явиться посиляння на Друк квитанції, а також посиляння Продублюється в листі на ваш E-mail. Вам потрібно зробити перерахування на Наш Номер картки в Приват Банку в будь-якому найближчому відділенні або ж за допомогою інтернет банкінгу від Приват Банку. Оплата надійде до нас в той же день. Після оплати обов'язково необхідно проінформувати нас по e-mail info@pupik.com.ua про проведену оплату. Після надходження грошей на нашу картка ми відразу відправляємо Ваше замовлення за вказаною адресою у вашому особистому акаунті цінним листом.

За допомогою платіжної системи "Інтеркасса"

Платіжна система "Інтеркасса" поєднує в собі і дозволяє приймати платежі для більш ніж 12 різних популярних платіжних систем. Серед них такі як:

Visa - одна з популярних пластикових карт яка визнанна світом. 24 мільйона торгових точок в усьому світі вже користуються перевагами прийому картки Visa. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

Mastercard - одна з популярних пластикових карт яка визнанна світом. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

WebMoney - Одна із самих пополурних платіжних систем на просторах СНД. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

Unikarta - універсальна платіжна картка, яка дозволяє миттєво оплатити товарів, сервіс або послугу. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

LiqPay - це платіжна система, яка дозволяє легко відправляти гроші з картки систем Visa або MasterCard на віртуальний рахунок в системі Liqpay, прив'язаний до номера мобільного телефону.
Після можна передати гроші далі, на інший телефон, вивести гроші із системи Liqpay знову на свою картку або залишити гроші на своєму рахунку і скористатися ними пізніше. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

MoneyMail - одна з популярних платіжних систем в Росії. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

RBK Money - одна з популярних платіжних систем в Росії. RBK Money - це високотехнологічний інтернет-бізнес, що входить до групи компаній РБК. Ми прагнемо зайняти лідируючі позиції на російському ринку електронної комерції. Наша діяльність сприяє розвитку високих технологій та популяризації онлайн-бізнесу: доказом тому служить більш ніж п'ятирічний досвід успішної роботи нашої системи (до 2008 року під брендом Rupay), що стала надійним помічником у здійсненні моментальних розрахунків і платежів для сотень тисяч інтернет-користувачів. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

Єдиний гаманець - це швидкий і зручний спосіб оплати послуг і товарів з мобільного телефону або комп'ютера через Інтернет. Можливість відправляти SMS-повідомлення і здійснювати дзвінки в різні країни світу за вигідними тарифами. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

iMoney (Інтернет Гроші) - одна з популярних платіжних систем в Україні. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

Liberty Reserve - одна з популярних платіжних систем закордоном. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

НСМЕП (Інтерплат) - Інтернет-платежі Інтерплат призначені для швидких і ефективних безготівкових розрахунків за товари та послуги через Інтернет за допомогою смарт-карток НСМЕП. На сайті Ви маєте можливість миттєво перевірити стан рахунку та залишок на картці. Всі платежі в системі відзначаються високою надійністю та захищеністю завдяки використанню платіжних смарт-карток за технологією, розробленою Національним банком України. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

PerfectMoney - одна з популярних платіжних систем в Росії. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

Pecunix - одна з популярних платіжних систем закордоном. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на офіційному сайті.

* За перерахування грошей стягується комісія в розмірі 3%

Western Union - популярна система переказу грошових коштів, працює по всьому світу і доступна практично у всіх відділеннях найближчих банків.

Інші зручні для вас способи оплати. Для узгодження зв'яжіться з нами зручним для Вас способом.

 
 
© 2008-2014 Интернет-магазин Pupik.com.ua - пирсинг украшения для Вас. <http://pupik.com.ua/> - пирсинг украшения для Вас