English  Русский  Украинский 
(095) 725-47-47

Валюта:

Мій кошик

продукт (ів): 0
Сума: 0 грн

(пусто)
 
Каталог
Пошук
Новини
Голосування
КОРИСНЕ
СПОСОБИ ОПЛАТИ

Оплата с помощью карт Visa и MasterCard www.webmoney.ru Оплата с помощью Уникарты Оплата с помощью LiqPay Оплата с помощью Moneymail Оплата с помощью RBKmoney.gif Оплата с помощью Единого Кошелька Оплата с помощью Интернет Деньги Оплата с помощью Liberty Reserve Оплата с помощью НСМЕП Оплата с помощью  PerfectMoney Оплата с помощью Pecunix Оплата с помощью Приват24


Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 706216949598
Проверить аттестат
Як правильно виміряти зап'ясті для замовлення браслетів

Замовлення браслетів зі шкіри буде набагато легше, якщо ви знаєте правильний розмір свого зап'ястя. 
Коли ви замовляєте для себе шкіряний Браслет, ми хочемо, щоб він відповідав належним чином! Нижче наведені прості інструкції, які описують, як виміряти зап'ястя. 

Метод. А (гнучка вимірювальна стрічка) 
Використання гнучкої вимірювальної стрічки *, виміряти трохи вище (у бік ліктя) кісток зап'ястя, а потім записати ваші вимірювання на папірці. Додайте до вашого виміру 1 см. 

Нижче наведено приклад фотографію покажу вам, як заміряти зап'ястя за допомогою гнучкої вимірювальної стрічки. 

Размер браслетаМетод Б (смужка паперу) 
* Порада: Якщо у вас немає зручною гнучкої вимірювальної стрічки, ви можете використовувати смужку паперу або тонкий шнур для вимірювання розміру зап'ястя.Переконайтеся, що ви робите відмітку на смужці паперу, з боку якої вона накладається на зап'ясті. Як тільки ви зробили свій знак, покладете смужку на плоску поверхню і виміряти його за допомогою лінійки. Додайте до вашого виміру 1 см.


Размер Браслета

Измерение браслета

 

 
 
© 2008-2014 Интернет-магазин Pupik.com.ua - пирсинг украшения для Вас. <http://pupik.com.ua/> - пирсинг украшения для Вас